Atraktivita, sexuální orientace a osobnost

Zveme Vás k účasti ve studii, která zkoumá spojitost mezi obličejovými rysy a psychologickými vlastnostmi.

Za účast získáte odměnu 200 Kč.

Kdo? Hledáme homosexuální a heterosexuální muže od 18 let. Zúčastnit se můžete pouze, pokud jste se neúčastnili této předchozí studie.

 

Co účast ve studii obnáší?

Krok 1: Pořízení tří fotografií Vašeho obličeje, které nám zašlete na e-mailovou adresu etologiecloveka.vyzkum@gmail.com.

Fotografie pořídíte pomocí tohoto manuálu. Pokud Vám manuál nepůjde na tomto odkazu otevřít a stáhnout, najdete ho i na konci stránky.

Volitelně: můžete přiložit i jednu svou běžnou (neformální) fotografii (více viz níže).

Krok 2: Po obdržení Vašich fotografií Vám obratem pošleme odkaz na anonymní online dotazník týkající se osobnosti a sexuality, jenž je součástí výzkumu. Po vyplnění je hotovo! Odměna je Vaše:)

 

Podrobnější instrukce

1a)      Pořízení 3 fotografií svého obličeje.

Fotografie, které nám zašlete, musí být pořízeny podle manuálu s instrukcemi. Ten si před fotografováním prosím pečlivě pročtěte (najdete ho zde nebo níže na stránce). Vámi zaslané fotografie nebudou nikde dostupné online, budou pouze anonymně ohodnoceny skupinou dalších účastníků výzkumu fyzicky v naší laboratoři.

1b)      Zaslání jedné neformální fotografie.

Do e-mailu s fotografiemi prosím přiložte také jednu svou běžnou (neformální) fotografii. Může to být například fotografie ze sociálních sítí, případně fotografie, na které si myslíte, že Vám to sluší. Podmínkou je, aby na ní byl dobře viditelný Váš obličej, abyste na této fotografii byl narovnaný, byl na ní sám a nebyla starší více než jeden rok. Tato fotografie nám pomůže porovnat, jak moc se liší fotografie pořízené podle standardního postupu a fotografie pořizované běžným způsobem. Pokud byste žádnou takovou fotografii skutečně nemohl dohledat, budeme rádi, když zašlete alespoň své obličejové fotografie z bodu 1a).

Fotografie prosím zašlete na tento e-mail: etologiecloveka.vyzkum@gmail.com

2)        Posledním krokem je vyplnění zhruba 30minutového anonymního online dotazníku, který se ptá na otázky související s osobností a sexualitou. Dotazník spolu s unikátním kódem Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu poté, co od Vás obdržíme fotografie.

 

Informace k finanční odměně

Po zaslání fotografií a vyplnění dotazníku Vám jako poděkování náleží odměna 200 Kč.

Finanční odměnu, kterou Vám vyplatíme nejpozději do 14 dní od vyplnění dotazníku, můžete obdržet dvěma způsoby:

1) převodem na Váš bankovní účet

2) osobně na adrese Viničná 7, Praha 2.

Do e-mailu s fotografiemi prosím napište, kterou možnost preferujete. V případě zájmu o zaslání peněz na bankovní účet uveďte v e-mailu i číslo Vašeho účtu. Pokud preferujete osobní vyzvednutí odměny, uveďte prosím své časové možnosti, kdy byste si odměnu mohl vyzvednout.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte přes e-mail (etologiecloveka.vyzkum@gmail.com).

Mnohokrát Vám děkujeme za spolupráci.

 Svou účastí ve výzkumu a odesláním fotografií vyjadřujete souhlas s prohlášením o účasti a nakládáním s osobními údaji: “Prohlašuji, že jsem byl seznámen s podmínkami účasti ve výzkumu “Spojitost fyzických charakteristik tváře a psychologických vlastností” a že se jej chci zúčastnit dobrovolně. Beru na vědomí, že údaje poskytnuté pro účely tohoto výzkumu jsou přísně důvěrné a budou anonymizovány. Fotografie i další údaje získané ze studie budou uchovávány v souladu s pravidly vymezenými zákonem o ochraně osobních údajů České republiky (č. 101/2000 Sb.) a použity pouze pro vědecko-výzkumné účely. Individuální údaje získané ze studie nebudou zveřejněny ani předány třetím stranám.”